Jesenski izlet

Autor: Dražen Rečić, 20. 9. 2016.

Kao i svaka godine, na radost svih učenika, naša škola je organizirala jesenski izlet. Prvi ovogodišnji izlet organiziran je početkom nove školske godine na imanju Mlaka sikirevačke obitelji Živić.

U pratnji ravnateljice Terezije Štrljić, kao i djelatnika naše škole, na put smo u jutarnjim satima krenuli pješice. Nakon kratkoga puta, stigli smo u suncem okupani prostrani posjed. Posjed je zaista zavrijedio pozornost svakoga posjetitelja pa tako i tim školskih novinara koji sU fotografirali gotovo svaki detalj. Na posjedu smo mogli razgledati bogati životnjski svijet (uz domaće kokoške i svinje, vidjeli smo i fazana i magarca), ali i kapelicu koju je ova obitelj brižno uredila. Ovaj bogati posjed može se podičiti i etno kućom te jezercem sa zlatnim ribicama, ali i nogometnim, odbojkaškim igralištem te bočalištem.

Nakon što smo se razgibali, ostatak slobodnog vremena proveli smo igrajući razne igre koje su njegovali naši stari, pa smo se prisjetili, a potom i zabavili, uz potezanje užeta, skakanjem u vrećama, ali i bacanjem frizbija, stolog tenisa i raznih drugih igara novijeg doba.

Više fotografija u galeriji!